English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

دبیر هنری دهمین جشنواره پویانمایی رضوی ؛ تداوم جشنواره ها باعث پویایی در تولید آثار می شود

دبیر هنری دهمین جشنواره پویانمایی رضوی ؛ تداوم جشنواره ها باعث پویایی در تولید آثار می شود
دبیر هنری دهمین جشنواره ملی پویانمایی رضوی گلستان، گفت: برگزاری اینگونه جشنواره ها اتفاق خوبی در فضای هنری کشور است و تداوم چنین جشنواره هایی با موضوعیت خاص می تواند باعث پویایی در تولید آثار شود.

به گزارش شمس توس از گلستان، محمدظریف دبیر هنری دهمین جشنواره ملی پویانمایی رضوی در حاشیه برگزاری این جشنواره در گرگان، اظهار کرد: برگزاری این جشنواره ها بصورت تخصصی باعث می شود هنرمندان فعالیت های رو به رشد و تعالی در حوزه خود داشته باشند.

 

وی افزود: اگرچه در تولید آثار مذهبی محدودیت هایی وجود دارد اما نگاه افراد با یکدیگر در حوزه مذهبی و اتفاقات پیرامونی آن تفاوت دارد و همین تفاوت ها جان بخشی به داستان های مذهبی را زیباتر می نماید.

 

دبیر هنری دهمین جشنواره ملی پویانمایی رضوی تصریح کرد: در واقع هر فرد داستان منحصر به خود را داراست و دور شدن تولیدکنندگان آثار از کلیشه و تمرکز بر موضوعات اصلی می تواند موجب ظرفیت های جدید شود.

 

ظریف خاطر نشان کرد: ایجاد ظرفیت های جدید موجب تولید آثار بدیع و بِکر می شود و مخاطبان بیشتری را جذب آثار پویانمایی خصوصا در حوزه مذهبی می نماید.

 

لازم به ذکر است دهمین جشنواره پویانمایی رضوی از سری برنامه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام 21 و 22 آبان در گرگان و با حضور فعالان و علاقه مندان به این هنر از سراسر کشور برگزار شد.

۲۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۰۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.